Garantieprijs november 33,00 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk voor november 2016 bedraagt 33,00 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs stijgt daarmee met 3,75 euro ten opzichte van de garantieprijs van oktober (29,25 euro).

Het is de verwachting dat de melkprijzen van de referentiebedrijven in november verder zullen stijgen. Van de toename van 3,75 euro is 0,30 euro een correctie op te laag ingeschatte melkprijzen van de referentiebedrijven in laatste maanden. De positieve ontwikkeling van de melkprijzen is het gevolg van de verder oplopende noteringen voor vooral kaas en boter.

In november bedraagt de eiwitwaarde 538,69 euro, de vetwaarde 269,34 euro en de lactosewaarde 53,87 euro per 100 kilo.

De garantieprijs geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De vermelde bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kilo melk op jaarbasis.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99

Toelichting melkprijssystematiek 2016

Eerdere garantieprijsberichten