Garantieprijs januari 2018 37,50 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk voor januari 2018 bedraagt 37,50 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs daalt daarmee met 4,00 euro ten opzichte van december 2017 (41,50 euro).

De daling van de garantieprijs is het gevolg van de verwachting dat de melkprijzen van een aantal referentiebedrijven in januari zullen dalen. De neerwaartse trend van de notering van zuivelproducten, met name kaas, boter en melkpoeder, zet door als gevolg van een toenemend melkaanbod.

In januari bedraagt de eiwitwaarde 612,14 euro, de vetwaarde 306,07 euro en de lactosewaarde 61,21 euro per 100 kilo.

Publicatiedata garantieprijs 2018

Maandag 29 januari Maandag 30 juli
Maandag 26 februari Maandag 27 augustus
Maandag 26 maart Maandag 24 september
Maandag 30 april Maandag 29 oktober
Maandag 28 mei Maandag 26 november
Maandag 25 juni Maandag 31 december
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99

Biologische garantieprijs Friesland­Campina voor januari 2018

Hoe zit het nou met die melkprijs van Friesland­Campina?