Garantieprijs oktober 29,00 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk voor oktober 2015 bedraagt 29,00 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs stijgt daarmee met 0,50 euro ten opzichte van september (28,50 euro).

De stijging van de garantieprijs is het gevolg van de verwachting dat de melkprijzen van de meeste referentiebedrijven in oktober zullen stabiliseren of licht stijgen. Dit als gevolg van de stijging van de noteringen van enkele zuivelproducten als boter, melkpoeders en weipoeder ondanks het blijvend hoge melkaanbod.

In oktober bedraagt de eiwitwaarde 473,39 euro, de vetwaarde 236,70 euro en de lactosewaarde 47,34 euro per 100 kilo.

De garantieprijs geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De vermelde bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kilo melk op jaarbasis.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99

Eerdere garantieprijsberichten