Garantieprijs september 28,50 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk van september 2015 bedraagt 28,50 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs blijft daarmee op hetzelfde niveau als in augustus.

De marktomstandigheden blijven lastig. Als gevolg van de achterblijvende vraag naar zuivelproducten uit de zuivel-importerende landen en het hoge aanbod van melk blijven de noteringen voor zuivelproducten onder druk staan.

In september bedraagt de eiwitwaarde 465,23 euro, de vetwaarde 232,62 euro en de lactosewaarde 46,52 euro per 100 kilo.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99