Garantieprijs maart 2018 35,50 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk voor maart 2018 bedraagt 35,50 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs daalt met 0,25 euro ten opzichte van februari 2018 (35,75 euro).

De daling van de garantieprijs is het gevolg van de verwachting dat de melkprijzen van een aantal referentiebedrijven een geringe daling laten zien. De notering van zuivelproducten laten een wisselend beeld zien bij een toenemend melkaanbod.

Publicatiedata garantieprijs 2018

Maandag 29 januari Maandag 30 juli
Maandag 26 februari Maandag 27 augustus
Maandag 26 maart Maandag 24 september
Maandag 30 april Maandag 29 oktober
Maandag 28 mei Maandag 26 november
Maandag 25 juni Maandag 31 december

In maart bedraagt de eiwitwaarde 579,50 euro, de vetwaarde 289,75 euro en de lactosewaarde 57,95 euro per 100 kilo.

De garantieprijs geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 800.000 kilo melk op jaarbasis.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99