Garantieprijs februari 2017 35,00 euro

De FrieslandCampina garantieprijs voor boerderijmelk voor februari 2017 bedraagt 35,00 euro per 100 kilo melk. De garantieprijs stijgt met 0,50 euro ten opzichte van de garantieprijs van januari (34,50 euro). 

Het is de verwachting dat de melkprijzen van enkele referentiebedrijven in februari licht zullen stijgen.

In februari bedraagt de eiwitwaarde 571,34 euro, de vetwaarde 285,67 euro en de lactosewaarde 57,13 euro per 100 kilo.

De garantieprijs geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. Vanaf 2017 gelden de bedragen bij een gemiddelde levering van 800.000 kilo melk op jaarbasis (was in eerdere jaren 600.000 kilo). Met ingang van 2017 zijn de kwantumtoeslag en de seizoensregeling vervallen.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99