Friesland­Campina garantieprijs augustus 2018 35,75 euro per 100 kilo melk

De FrieslandCampina garantieprijs van augustus is gelijk aan die van juli 2018.

De verwachting is dat uitbetalingsprijzen van de referentiebedrijven de komende tijd een nagenoeg stabiele trend vertonen.

Net als in juli, bedragen in augustus de eiwitwaarde 583,58 euro, de vetwaarde 291,79 euro en de lactosewaarde 58,36 euro per 100 kilo.

De garantieprijs geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 800.000 kilo melk op jaarbasis.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 1.000.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari39,5039,50
Februari39,0039,25
Maart39,0039,17
April41,5039,75
Mei41,7540,15
Juni41,5040,38
Juli41,2540,50
Augustus42,5040,75
September44,0041,11
Oktober45,5041,55
November47,0042,05
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari551,52441,22
Februari544,54435,63
Maart544,54435,63
April579,45463,56
Mei582,94466,35
Juni579,45463,56
Juli575,96460,77
Augustus593,41474,73
September614,35491,48
Oktober635,30508,24
November656,24524,99