Biologische garantieprijs juni 2018 46,00 euro

undefinedDe FrieslandCampina biologische garantieprijs voor boerderijmelk voor juni 2018 bedraagt 46,00 euro per 100 kilo melk. undefinedundefinedDe biologische garantieprijs daalt met 1,50 euro ten opzichte van de undefinedundefinedbiologische garantieprijs van mei 2018 (47,50 euro).undefined

De daling van de biologische garantieprijs voor juni is het gevolg van verwachting dat de melkprijzen van de referentiebedrijven een daling laten zien. In de biologische garantieprijs van juni is een correctie verwerkt van circa 0,95 euro van te hoog ingeschatte melkprijzen van een aantal van de referentiebedrijven in afgelopen maanden.

undefinedPublicatiedata garantieprijs 2018undefined

Maandag 29 januari Maandag 30 juli
Maandag 26 februari Maandag 27 augustus
Maandag 26 maart Maandag 24 september
Maandag 30 april Maandag 29 oktober
Maandag 28 mei Maandag 26 november
Maandag 25 juni Maandag 31 december

In juni bedraagt de eiwitwaarde 750,90 euro, de vetwaarde 375,45 euro en de lactosewaarde 75,09 euro per 100 kilo.

De biologische garantieprijs 2018 geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De vermelde bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kg melk op jaarbasis.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari68,0068,00
Februari65,0066,50
Maart63,5065,50
April61,7564,56
Mei61,7564,00
Juni61,7563,63
Juli63,5063,61
Augustus65,5063,84
September65,5064,03
Oktober65,2564,15
November66,5064,36
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari949,46759,56
Februari907,57726,05
Maart886,62709,30
April862,19689,75
Mei862,19689,75
Juni862,19689,75
Juli886,62709,30
Augustus914,55731,64
September914,55731,64
Oktober911,06728,85
November928,51742,81