Biologische garantieprijs juni 2017 49,00 euro

undefinedDe FrieslandCampina biologische garantieprijs voor boerderijmelk voor juni 2017 bedraagt 49,00 euro per 100 kilo melk. undefinedundefinedDe biologische garantieprijs blijft daarmee op hetzelfde niveau als in mei.undefined

In de biologische garantieprijs van juni is een correctie verwerkt van 1,17 euro van te laag ingeschatte melkprijzen van een aantal van de referentiebedrijven in voorgaande maanden.

In juni bedraagt de eiwitwaarde 799,87 euro, de vetwaarde 399,93 euro en de lactosewaarde 79,99 euro per 100 kilo.

De biologische garantieprijs 2017 geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De vermelde bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kg melk op jaarbasis. Met ingang van 2017 is de kwantumtoeslag vervallen.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari68,0068,00
Februari65,0066,50
Maart63,5065,50
April61,7564,56
Mei61,7564,00
Juni61,7563,63
Juli63,5063,61
Augustus65,5063,84
September65,5064,03
Oktober65,2564,15
November66,5064,36
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari949,46759,56
Februari907,57726,05
Maart886,62709,30
April862,19689,75
Mei862,19689,75
Juni862,19689,75
Juli886,62709,30
Augustus914,55731,64
September914,55731,64
Oktober911,06728,85
November928,51742,81