Biologische garantieprijs april 2017 48,00 euro

De FrieslandCampina biologische garantieprijs voor boerderijmelk voor april 2017 bedraagt 48,00 euro per 100 kilo melk. De biologische garantieprijs stijgt met 0,75 euro ten opzichte van maart (47,25).

In de biologische garantieprijs van april is een correctie verwerkt van 0,63 euro van te laag ingeschatte melkprijzen van een aantal van de referentiebedrijven in februari.

In april bedraagt de eiwitwaarde 783,55 euro, de vetwaarde 391,77 euro en de lactosewaarde 78,35 euro per 100 kilo.

De biologische garantieprijs 2017 geldt voor 100 kilo melk met 3,47 procent eiwit, 4,41 procent vet en 4,51 procent lactose en is exclusief btw. De vermelde bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kg melk op jaarbasis. Met ingang van 2017 is de kwantumtoeslag vervallen.

  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

De FrieslandCampina garantieprijs geldt voor 100 kilogram melk met standaardgehaltes eiwit (3,57%) en vet (4,49%), exclusief btw. De bedragen gelden bij een gemiddelde levering van 600.000 kilogram melk op jaarbasis.

MaandGegarandeerde prijsGemiddelde prijs
Januari68,0068,00
Februari65,0066,50
Maart63,5065,50
April61,7564,56
Mei61,7564,00
Juni61,7563,63
Juli63,5063,61
Augustus65,5063,84
September65,5064,03
Oktober65,2564,15
November66,5064,36
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2026

MaandEiwitVetLactose
Januari949,46759,56
Februari907,57726,05
Maart886,62709,30
April862,19689,75
Mei862,19689,75
Juni862,19689,75
Juli886,62709,30
Augustus914,55731,64
September914,55731,64
Oktober911,06728,85
November928,51742,81